İletişim Bilgileri

Başkan'dan Mesaj

Başkan'dan Mesaj

Kıymetli Hemşerim,

     Hepimizin hayallerindeki Erbaa’yı gerçekleştirmek için çalışacağız. İlçemizde bulunan herkesin hayatını kolaylaştıracak, yaşam kalitesini arttıracak, daha mutlu yaşamasını ve daha çok gülümsemesini sağlayacak hizmetler sunmak en büyük önceliğimiz olacaktır.

     Bunları hayata geçirecek en büyük gücü insanımıza duyduğumuz sevgiden alacağız. Zira insanı sevmeden başlanan her iş yarımdır, yarım kalır. Bu nedenledir ki, tüm hizmetlerimizin odağında insan, yani sizler varsınız. 

     Temel hedefimiz, aynı gökyüzü altında, aynı havayı soluduğumuz, aynı kaderi paylaştığımız sizlerin Erbaa’da yaşamaktan keyif alması ve mutlu olmasıdır.

     Bu hedef yolunda sizlerle birçok ilki gerçekleştireceğiz ve birçok önemli projenin temelini atacağız. Altyapı, üstyapı, çevre, ulaşım, imar ve planlama, eğitim, sağlık, spor, kültür sanat, kentleşme… “Olmaz, yapılamaz, imkansız” denilen pek çok işi üstelik kıt imkanlarla başaracağız, Erbaa’yı yüksek bir seviyeye taşıyacağız.

     Bütün bunları sizin desteğinizle başaracağız. Bu nedenle sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır. İnanıyoruz ki, şu ana kadar olduğu gibi bizler omuz omuza verdikçe çok daha büyük hedefleri hayal olmaktan çıkarıp, gerçeğe dönüştürebileceğiz.

     Bunun için aşkla Erbaa' ya ve Erbaa' lıya olan sevgimizle heyecan ve inançla çalışmaya devam edeceğiz. Her geçen gün büyüyen ve gelişen Erbaa’da herkes sağlık, mutluluk, huzur ve barış içinde yaşasın. Sevinçleriniz daim, ümitleriniz gerçek olsun.

     Bu duygularla hepinizi muhabbet ve hürmetle kucaklıyorum.

 

 

Ertuğrul KARAGÖL
Erbaa Belediye Başkanı 

Başkan'dan Mesaj